Rihanna shfaqet joshëse në Versace (Foto)

0
251

Rihanna edhe një herë ka treguar se është një prej yjeve më të pëlqyera në botë.

Riri është shfaqur tejet atraktive në veshje të punuar nga Versace.Ajo shihet teksa tregon linjat trupore me bluzën e hapur në pjesën e gjoksitFlokët i ka të kuruar dhe makijazhi përshtatet me ngjyrën e veshjeve, kurse mini xhinset e bëjnë atë të duket shumë seksi dhe urbane.Rihanna ka shijuar sukses të madh këtë vit me këngën “Wild Thoughts”.

Ajo po bëhet gati që të editojë një album për vitin 2018.Ndryshe, së fundmi një rrugë në Barbados mori emrin e këngëtares së njohur nga Xhamaika. /Telegrafi/

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on