Reagimi i Messit kur Ronaldo fitoi çmimin ‘Lojtari i Vitit’ (FOTO)

0
535

Në një ceremoni të jashtëzakonshme të organizuar në Londër, Ronaldo ka mposhtur Neymarin dhe Lionel Messin.

Ky i fundit e mori me sportivitet triumfin e Ronaldos, duke e përshëndetur atë.

Reagimin e Messit e gjeni në fotografitë e mëposhtme.