Ramos: Vetëm këto tri ekipe mund t’ia marrin Realit Ligën e Kampionëve

0
229

“Fitorja është në ADN-në e Real Madridit. Do të doja që të fitojmë Ligën e Kampionëve për herë të tretë me radhë, por aty janë klube si Barça, PSG-ja e Bayerni”.

Sergio Ramos identifikon tre kundërshtarët e Real Madridit në Ligën e Kampionëve.

Kapiteni i madrilienëve thotë që Barcelona, PSG dhe Bayern Munchen janë rivalë të fortë

“Fitorja është në ADN-në e Real Madridit. Do të doja që të fitojmë Ligën e Kampionëve për herë të tretë me radhë, por aty janë klube si Barça, PSG-ja e Bayerni”, tha Ramos.

“PSG është skuadër e fortë që mund ta fitojë pa problem Champions League. Do të shohim, por është një rival ndaj të cilit duhet të fitojmë për t’i arritur objektivat”, shtoi ai.