Ramos: Ronaldo dhe unë kemi mendime të ndryshme, në drejtim të njëjtë

0
200

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka folur për marrëdhënien e tij me Cristiano Ronaldon.

Kapiteni i klubit mbretëror shpesh herë ka dalë publikisht me mendime të ndryshme nga Crsitiano Ronaldo.

Dhe, në një intervsitë për TVE, Ramos potencoi se ai mund të ketë mendime të ndryshme me Ronaldon, por ata ja duan të mirën klubit.

“Asgjë nuk ka ndodhur mes meje e tij”.

“Gjithmonë ka pasur miqësi të madhe mes nesh. Ne kemi personalitete e mendime të ndryshme, por ne shkojmë në të njëjtin drejtim”, theksoi Ramos.

Ai foli edhe për situatën e Realit në këtë fillim të sezonti dhe pranoi se nuk ka shkuar mirë siç ai ka shpresuar.