Qytetari i shkruan Anitës, “nuk do të ju shkoj gjatë”, ja si përgjigjet ajo

0
220

Anita Haradinaj në fotografinë e postuar bashkë me kryeministrin dhe bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj dhe fëmijët e tyre, me rastin e festës së Krishtlindjeve ka marrë komente nga më të ndryshmet.

Përveq urimeve për festat e fundvitit, ajo ka marrë edhe shumë kritika, për të bëmat e bashkëshortit të saj.

Njëri ndër komentet ishte ky:

“Mos u rrit mendje shum se nuk ka me shku shum gat se e kan kuptu populli se e kishe pas veq per veti edhe ju di te tjeret”. Por menjëherë ka reaguar edhe Anita duke iu përgjigjur këtij komentuesi.

“S’po di mo cka duhet njeri me bo, mendoj qe cdo cmim e kemi pagu”./Bota sot