Publikohen pamjet e fejesës së djalit të Ardit Gjebresë .

0
429

Ardit Gjerbrea në moshën 54-vjeçare është bërë vjehërr.

Jon Gjebrea, djali i Arditit dhe Anilës, është fejuar me Merlin, vajzën e afaristit Adi Haxhiymerit.

Lajmin e kanë bërë publik në rrjetet sociale, ku Joni ka publikuar në llogarinë personale në Instagram momente më të lumtura të jetës

Ceremonia është organizuar në gjirin e ngushtë familjar teksa shihen prindërit e çiftit shqiptar.

Po kështu, Ardit Gjebrea shkruan “Nuk ka lumturi më të madhe për një prind…”