Plagoset ylli hollywoodian, ndalohen xhirimet

0
168

Blace Liverly ka ndaluar xhirimin e filmit të saj të ri ‘The Rhythm Section’ pasi që ka pësuar një aksident ku e ka prerë dorën raporton ‘The Hollywood Reporter”.The former Gossip Girl star and her husband Ryan Reynolds at the 2014 Met Gala.
Ajo është dërguar menjëherë në spital përderisa e kishte lënduar vetën gabimisht gjatë xhirimeve të një skene në Dublin, transmeton Indeksonline. Nuk dihet se për sa kohë do të ndalohen xhirimit por dihet se sapo të këndellet aktorja do të rifillojnë sërish.Ndryshe gjatë xhirimeve të këtij filmi aktorja është shfaqur shumë më ndryshe, me flokët e zeza dhe të shkurta siç shihet në pamjet e publikuara.