Performanca e “Anywhere” nga Rita Ora në Jingle Bell Ball 2017 (Video)

0
285

Superylli shqiptar, Rita Ora, ka shfaqur performancë të jashtëzakonshme në ngjarjen e mbajtur në kuadër të Jingle Bell Ball 2017.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka qenë prezente në këtë ngjarje.

Aty prezente ishte edhe Dua Lipa, ku performoi në ngjarjen e madhe të mbajtur të shtunën.

Flokët e lëshuara thjeshtë dhe makijazhi i lehtë e bënë Ritën të duket e përkryer.