Përcëllon me bukurinë e saj (Foto)

0
449

Bella Hadid ka mahnitur me dukjen e saj në Nju Jork.

Ajo është njëra nga modelet më të njohura në botë.

Bella ka dëshmuar edhe një herë pse është ndër manekinet më të dëshiruara në botë.

Ajo në parakalimin e saj të fundit në tepihun e kuq ka pasur një veshje të bukur që ka mahnitur fansat, transmeton KosovaPress.

Bukuroshja 21-vjeçare ka treguar anën e saj seksi derisa po parakalonte në tepihun e kuq dhe merrte poza për fotografët e shumtë.