Për Loredanën nuk paska pushim, pak ditë pas lindjes ju kthehet koncerteve

0
176

Çifti i showbizit shumë i përfolur kohët e fundit në mediat rozë Loredana dhe Mozzik me 18 dhjetor u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushja që çifti e pagëzoi me emrin Hana.

Por ditën e djeshme çifti ka dhënë një lajm të gëzueshmë për të gjithë fansat e tyre.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ ajo ka lajmëruar fansat se për festa do të performojë në Ferizaj, qytetin e saj të lindjes.

Së bashku me të do të jetë dhe Mozzik dhe Getinjo