Për kë votoi Leonora Jakupi?

0
241

Këngëtarja Leonora Jakupi pak ditë më parë u vu në qendër të vëmendjes për shkak të një mbishkrimi që kishte të bënte me Shpend Ahmetin, ku ajo gjoja thoshte se Shpendi po flet për Prishtinën sikur të jetë duke folur për New York-un, shkruan «Kosovarja».

Më pas doli se profili ku u shpërnda statusi, nuk është i këngëtares. Pra, është faqe fake.
Sot, Leonora ka votuar dhe në qendër të votimit ka shkuar e veshur me shumë stil për ta kryer obligimin qytetar, shkruan «Kosovarja». Ajo e ka hapur edhe një sondazh në Insta Story, ku i pyet ndjekësit se a do të fitoj Arbani apo Shpendi.Në sondazhin e Leonorës, fiton Shpendi. Ja edhe rezultati aktual./Kosovarja/