Penallti për Spanjën, përsëri gjuan Ramos, ja ku përfundoi topi kësaj radhe (VIDEO)

0
312

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen miqësore e cila është duke u luajtur në mes të Spanjës dhe Rusisë.

Zhirkov ka barazuar në minutën e 53 për Rusinë por vetëm dy minuta më vonë mbrojtësi Ramos ka shënuar edhe golin e dytë personal nga pika e bardh në këtë takim, shkruan Gazeta Blic

Ja golat e tyre