Penallti për Realin, e pabesueshme çfarë ka bërë Ronaldo

0
286
Real Madrid ka rikthyer epërsinë për të tretën herë.

Me një gol të Ronaldos, Reali po avancon 3:2 ndaj Malagas.

Portugezi shënoi në minutën e 76’, duke dështuar nga penalltia fillimisht, dhe topin e kthyer nga portieri e dërgoi në rrjetë.