Pëlqehet imazhet e reja të Norës (Foto)

0
229

Përveç të qenit një prej këngëtareve të suksesshme, Nora Istrefi njihet edhe për dukjen e saj atraktive.

Fansat e saj e çmojnë atë nga ana fizike, ndërsa fotografitë e publikuara në rrjetet sociale marrin pëlqime të shumta.

Këto ditë, Nora ka bërë një fotosesion dhe duket për mrekulli.