Pas lajmit se është i lidhur me një ruse, reagon aktori shqiptar

0
238

Në medie dje qarkulloi lajmi se aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja është i lidhur me një vajzë ruse.

Mirëpo, nuk ka vonuar shumë dhe ai ka reaguar përmes një komenti të bërë në Instagram duke u tallur se ajo në fakt është nga Mongolia.
“Po, me sakte eshte nga Mongolia. ???????????????? a ju s’jeni serioze fare. Ndrojani byrekun gazetareve, jepuni dhe pak mish. ???????????????? jeni bere sh qesharak” ka qenë komenti i Gazit./Sovrani.