Pas 8 vitesh të ndarë ‹Skillz› sjellin super hitin, i cili do të publikohet…..

0
174

Dy anëtarët e grupit ‘Skillz’ Ledri Vula dhe Skivi u kapën mat në një prej kafeneve të qytetit dhe të gjithë menduan për një rikthim mes djemve të grupit.

Ata nuk e konfirmuan këtë lajm por burime për ‘Iconstyle’ kanë treguar se në fakt Ledri dhe Skivi janë ribashkuar mbas 8 vitesh dhe do të sjellin një super bashkëpunim.

Mësohet se tashmë kënga e tyre është gati dhe do të publikohet në Youtube në datën 21 dhjetor duke suprizuar kështu të gjithë fansat.