Olivia shfaqet në sytjena

0
186

Ajo mori famën në Daily Show me Jon Stewart dhe më pas në dramën HBO në The Newsroom.

Por të mërkurën, Olivia Munn mori gjithë vëmendjen për stilin e saj, derisa ishte e pranishme në darkën e Michael Kors, në Beverly Hills, përcjell Bota sot.

Aktorja 38 vjeçare ishte piktura e vetëbesimit , derisa pozoi përplot klas.

Ajo ekspozoi hiret trupore e veshur në pantallona të zi dhe sytjena ngjyrë ari, me një xhaketë njësoj me sytjenat.

Dukej mjaft seksi dhe joshëse./BS/