Nusja që përloti publikun, ish-zëdhënëse e Nard Ndokës dhe motra e këngëtares së njohur

0
600

Ditën e djeshme në “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqipatre”, një nënë e re ka pasur dëshirën për t’i bërë një mesazh ish-vjehrrit të saj.

Fjalët e saj përloti publikun, pasi vërtetë historia e trishtë e jetës dhe dashuria e madhe dhe respekti që ajo ruante për babanë e ish-bashkëshortit të saj ishte prekës.

Por Nertila që dje i emocionoi të gjithë dhe i bëri të qajnë, nuk është e panjohur për publikun.

Ajo njihet si aktiviste dhe ish-zëdhënësja e Nard Ndokës, si dhe motra e këngëtares Gugu.