Nusja e Albatritit bëhet sërish ‘nuse’…Shfaqet e rregulluar dhe e veshur me ‘xixa’…

0
1314

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqi si dhe reja e Nysretit dhe Meritës, gjithashtu këngëtarë shumë të njohur dhe të dashur, shkruan ORAinfo.

Falë një familje kaq të njohur e tillë u bë tashmë edhe ajo, e vazhdimisht është në vëmendje të mediave, si me fotografitë e saj ashtu edhe sa i përketë bizneseve të saj.

Egzona është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme edhe personale por edhe të tilla që kanë të bëjnë me punen e saj.

E ajo që bie në sy është gjithmonë bukuria dhe eleganca në çdo paraqitje të saj, shkruan ORAinfo.

Sot ajo ka bërë disa postime në të cilat shihet se është rregulluar dhe veshur tejet bukur.

Si gjithmonë eleganca është ajo që dominon në pamjen e saj…