Nusja e Albanit me këto foto tregon se e ka afër ta lind fëmijën e saj

0
943

Fjolla Svirca është nusja e këngëtarit Alban Mehmetit.

Çifti në fjalë kanë një djalë i cila është rritur bukur shumë sa për tu fotografuar përkrahë prindërve në foto të cilat bëhen me familje.

Ndërsa në anën tjetër është Fjolla ajo e cila shihet se është në muajt e fundit të shtatzënisë, dhe këtë na e bën me dije vet ajo. Në një foto që ajo ka pozuar afër bredhit shihet me barkun e fryrë, ndërsa foton e shoqëron me fjalën “Loading”, duke lënë të kuptojmë se së shpejti Fjolla dhe Albani do të bëhen prindër për herë të dytë.

Ne ua sjellim këto foto të çiftit Mehmeti që t’i shihni se sa bukur po duken ata në setin fotografik të vitit të ri.