Nuk keni për ta besuar po kaq vite ka Shkurte Fejza

0
273

Është cilësuar shumë herë si këngëtarja më e sukseshme, Shkurte Fejza është bërë sinonim i këngës popullore shqipe, përcjell ORAinfo.

Ka një kohë të gjatë që është në karrierë dhe ende po e vazhdon me të njëtin intensitet.

Shkurta ka plot 55 vite e që shumicën prej tyre i kaloi në skenë. Për dallim nga të tjerat Shkurta asnjëherë vëmendjen e saj nuk e përqendroi te pamja por gjithmonë vazhdoi traditën e këngës shqipe./ORAinfo/