Nuk kanë të ndalur Shyhrete Behluli dhe burri i saj, ja çka bëjnë kësaj radhe

0
602

Shyhrete Behluli është një nga zërat më të dashur për publikun shqiptar, shkruan Sovrani.info

Me ëmbëlsinë që e karakterizon ajo arriti të depërtojë në zemrat e njerëzve.

E duket se agjenda e saj është mjaft e ngjeshur me evente të ndryshme.

Shumë shpesh e shohim teksa publikon foto nga shtete të ndryshme, e i radhës është sot ku së bashku me bashkëshortin e saj janë nisur në destinacionin e radhës të cilin nuk e kanë bërë të ditur.

“Rrugëtim mbas rrugëtimi” ka shkruar Shyhretja.

Kujtojmë se Shyhretja sapo ka lansuar projektin e radhës me vajzën e saj, “Nuse kosovare”, i cili u prit mjaft mirë nga publiku

https://www.instagram.com/shyhrete_behluli/