Nuk do ta njihni: Nera ia bën bajat Arianës, duket më e re se ajo me këtë grim

0
249

Nera dhe Ariana nuk mund të mos jenë pjesë e medieve rozë përderisa të dyja janë gratë e këngëtarëve që më së shumti i do publiku.

Sabri dhe Ermal Fejzullahu ia kanë siguruar një jetë luksoze zonjave të tyre, prandaj edhe ato e ekspozojnë pa hezitim luksin e tyre në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo

Përveç udhëtimeve të shtrenjta në vëndet më luksoze, ato një pjesë të mirë të të ardhurave e shpenzojnë edhe në grime profesionale e frizura.

Një fotografi e fundit e atyre dyjave do t’iu bëfasojë. Pamja e Nerës duhet komplimentuar. Ky grim i shtrenjtë e ka transformuar atë duke e bërë të duket më e re edhe se vetë Ariana./ORAinfo/