Nuk do ta besoni se si dukej Arbana Osmani në vitin 2000

0
234

Sot është një nga prezantueset me stilin më unik.

Por, e tillë, Arbana Osmani ka qenë edhe në vitin 2000, periudhën kur moda dhe pamja ishin shumë ndryshe nga se janë sot.

Ka qenë Ermal Mamaqi që ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me dy moderatorët tjerë dhe Arbanën. E si dukeshin ata, shikojeni ju vet!