Nuk do ta besoni, ja sa para i kushtoi kjo veshje Norës

0
210

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

 

Gjithashtu është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

Para pak ditësh ajo publikoi një fotografi në të cilën u duk tejet bukur e veshur e tëra në të bardha.

E këto rroba janë të firmës “Zara”, ku xhaketa kushton 59.95 euro, pantollonat 39.95 euro si dhe atletet 49 euro…