Nora Istrefi vetëm sa ka dalur nga frizerka…Do t’iu çmend me stilin e ri të flokëve…

0
406

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive edhe në mbrëmje e koncerte të ndryshme.

Gjithashtu është sumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshme.

E gjithmonë në paraqitjet e saj jemi mësuar ta shohim me veshje provocative por edhe elegante.

Në fotografinë e fundit ajo është paraqitur me një pamje tejet të bukur dhe elegante, e sidomos stili i flokëve është ai që bie në sy…/ORAinfo/

Nora Istrefi

A post shared by Artistët Shqiptarë 💯🇦🇱 (@artistet_shqiptare) on