Noizy dhe Rike Roçi në një lidhje? Publikohet fotoja që thotë gjithçka

0
292

Lidhja mes reperit Noizy dhe banores së Big Brother Rike Roçi ka kohë që diskutohet por që kurrë nuk kanë ardhur reagime nga të dyja palët.

Mirëpo, fotot e publikuara thonë shumë.

Në njërën prej tyre ata shihen të dy së bashku mjaft pranë njëri – tjetrit dhe në foton e dytë e publikuar nga “Vipat e Bllokut”, shihen pothuaj në të njëjtin ambient, në të njëjtënkohë dhe me të njëjtën bluzë.

Epo presim që ata të kenë dicka për të na thënë.