Njihet si “pija e natës” pasi shkrin dhjamin pa u lodhur fare

0
223

Secili prej nesh ka dëshirë që të humbasë kile dhe yndyrat shpejt, lehtë dhe natyrshëm.

Ja një recetë natyrore, tepër efikase që ju vjen në ndihmë në këtë rast.

Këtë recetë duhet ta pini rregullisht, para se të shkoni për të fjetur dhe të shikoni si yndyra në bark do të zhduket!

Përbërësit:

1 kastravec

Një tufë majdanoz

1 lugë xhenxhefill pluhur

1/2 limon

1/3 filxhan ujë

Vendosni përbërësit në një shtrydhëse dhe pasi të përzihen mirë me njëri-tjetrin, konsumojeni!