Një histori dashurie që ka mbaruar, por Rozana Radi dhe Mc Kresha do të përballen në një tjetër sfidë

0
263

Të dy bëjnë pjesë në elitën e teksshkruese dhe të artistëve më të mirë, por gjitashtu ato janë përfolur gjatë dhe për lidhjen e tyre e më pas ndarjen.

Marrëdhënie e tyre 1-vjeçare fillimisht u pranua tek ‘Kënga Magjike’ 2011 me këngën ‘Jabadabadu’ kur pyetjes së Arditit a ishin në një lidhje, Kresha i’u përgjigj:”Shpresoj të ma hap derën’.

Është sërish ‹Kënga Magjike› e këtij viti që i bën së bashku Mc Kreshën dhe Rozana Radin.

Sipas të dhënave, Rozana do të vijë me një baladë në këtë spektakël.

Ndërsa Kresha do vijë në bashkëpunim me Fifin me një këngë që pritet të prezantohet të dielave në vazhdim.