Një ëndërr e bërë realitet – Ceballos si fëmijë tifozë me Real Madridin, sot futbollist i tyre

0
238

Në verë ishte një luftë e madhe e Barcelonës dhe Real Madridit për t’i siguruar shërbimet e Dani Ceballos.

Në fund fitoi Real Madridi që i fitoi shërbimet e mesfushorit të Real Betisit.

Por në verë ishte shtruar një pyetje se për kë bënte tifozllëk, Caballos kur ishte i fëmijë.

Sot lojtari ka postuar një foto kur ishte fëmijë duke i dhënë fund kësaj dileme.