Nihanin nuk do ta njihni para se të bëhej e famshme

0
5641

Neslihan Atagul sot konsiderohet prej aktoreve më të bukura në Turqi.

Ajo karakterizohet për bukurinë natyrale që ka, përcjell ORAinfo. Aktorja asnjëherë nuk është përfolur për ndërhyrje apo ndryshim të pamjes me t’u bërë e famshme. Një foto e publikuar që tregon ndryshimin para dhe pas famës, aktorja e dëmshmon se është natyrale.Për më shumë shikoni si është dukur para se të bëhej pjesë e ekranit.