Nicole Scherzinger më e ëmbël se kurrë në imazhet e fundit!

0
186

Nicole Scherzinger është ish solistja e ‘PussyCat Dolls’ e cila pas ndarjes nga grupi debutoj e vetëm në tregun muzikor duke u shndërruar në një nga këngëtaret më të dashura për publikun.
Ajo ende po vazhdoj që qëndroj e tillë dhe çdo shou në të cilin ajo merr pjesë ndiqet dhe adhurohet shumë, shkruan Indeksonline. Në një fotografi të postuar nga vet këngëtarja në llogarinë e saj në “Instagram” e shohim teksa shfaqet në ‘X-Factor’ duke buzëqeshur dhe shumë e dashur.Ndryshe, ajo ka paralajmëruar edhe emisionin e fund të këtij viti për këtë shou televiziv.