Ngjarje e rëndë, gjendet i varuar në banesën e tij babai i dy fëmijëve

0
269

Një 56-vjeçar është gjendur i vdekur pasditën e sotme në Korçë.

Në njoftmin e saj policia lokale,thuhet se viktima me inicialet A.D është vetëvarur në banesën e tij tek Ura e Mborjes.

Dyshohet se babai i dy fëmijëve vuante nga depresioni dhe kishte pak kohë që ishte ndarë nga bashkëshortja.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /Blitz.al/