Nëse nuk e keni ditur, Dafina luan edhe ? (FOTO)

0
557

Për të gjithë ju që nuk e keni ditur, Dafina Zeqiri përveq këndimit, vallëzimit ka edhe një pasion tjetër.

Në një foto që ka postuar në Instastory, Dafina na tregon se di të luajë edhe shah. Se a di të luajë bukur këtë nuk e dimë.

Ndryshe, këngëtarja prej muajsh është zhvendosur në Amerikë ku po jeton dhe po realizon këngë të reja./10minuta/