Nëna e rivalizon me bukuri Kidën (Foto)

0
220

Kida ka paralajmëruar një këngë të re që do të punohet me Zzap dhe Chriss.

Por, krahas karrierës muzikore këngëtarja ka edhe një jetë private dhe e ruan me xhelozoi.

To all my lovely fans , New song coming very soon ☺️✨ !! @zzapnchriss

A post shared by KIDA (@kida) on

Megjithatë bukuroshja ka zgjedhur rrjetet sociale për të prezantuar nënën dhe të atin.

“Dashuria e prindërve”, ka shkruar në llogarinë personale në Instagram, Kida.

Ajo që vërehet është nëna e këngëtares, e cila duket shumë e re dhe i bënë konkurrencë të bijës.

Të gjithë janë në dijeni tashmë të një ngjarje mjaft të befasishme që ndodhi në label-in e njohur kosovar, “ON Records”.

Kjo pasi dy nga reperët më të njohur të cilët ishin pjesë e këtij label-i, Getinjo dhe Mozzik, dhanë dorëheqje në mënyrë krejt të papritur. /Telegrafi/

♥️ #ParentsLove

A post shared by KIDA (@kida) on