Nëna e Beatrix Ramosaj bënë jetë nate me këtë deputete kosovare!

0
401

Nëna e këngëtares kosovare Beatrix Ramosaj, përveç që është tejet atraktive, ajo shquhet edhe për jetën luksoze që bën, veçmas për jetën e natës.

Shumë herë ajo është parë e shoqëruar nga modele e këngëtare shqiptare, ndërsa ditët e para të vitit po i shijon me deputetin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Time Kadrijajn, shkruan Indeksonline.
Të dyja elegante dhe bashkë me shoqe të tjera kanë kaluar disa ditë në Korçë, ndërsa mbrëmë kanë dalur edhe në një nga klubet e Tiranës, nga edhe kanë postuar disa fotografi.