Në fluturim drejt parajsës…Angela Martini dhe Dragos në avion luksoz

0
189

Pasi realizoi ceremoninë martesore më të çuditshme të parë ndër VIP-at shqiptarë, Angela Martinë është mjaft aktive në rrejtët sociale.
Martesa me miliarderin rumun Dragos Savulescu e ka shndërruar bukuroshen shqiptare në një nga femrat më të lumtuar.

Pas pushimeve dimërore, momente nga të cilat Angela ndahu me fansat e saj, çifti janë nisur për një tjetër destinacion.

Nga mbishkrimi i lënë në videon e publikuar në rrjetet sociale duket se është një vend i nrohtë.

Video është realizuar teksa çifti ishte në fluturim brenda avionit privat ku mbizotëron luksi. Ndërsa Angela është duke e shijuar pa fund këtë udhëtim, partneri i saj duket i bezdisur nga videot e një pas njëshme të bukuroshes.