Ndodh në Tiranë/ Bashkëshortja dhe vjehrra ‘zhdëpin’ në dajak 48-vjeçarin

0
325

Dje ka ndodhur një rast i paprecedent në Tiranë ku vjehrra së bashku me bashkëshorten kanë dhunuar fizikisht një 48-vjeçar.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 12.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetaset K.T dhe H.S, vjeç 45 e 66, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se në banesë bashkëshortja dhe vjehrra, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shtetasit G.T vjeç 48, banues në Tiranë. Neni l30/a i Kodit Penal.