Ndodh edhe kjo! Veç një javë pasi i vdiq vëllau, Linda Morina vazhdon me këngë dhe valle

0
388

Këngëtarja e njohru Linda Morina, po i vazhdon aktivitetet e saja, ani pse para një jave i vdiq vëllau në aksident trafiku.

Linda, ka paralajmëruar se do të merr pjesë në një tubim jashtë Kosovës ku është ftuar që të këndoj.

E kjo ka befasuar fansat e saj, të cilët janë habitur nga ky njoftim i Lindes.