Ndahet nga jeta në moshën 37 vjeçare modelja, nënë e 4 fëmijëve

0
395

Është gjetur e pa jetë në banesën e saj modelja irlandeze Alli MacDonnell të hënën që lamë pas(4.1.2019).

Modelja ishte nënë e 4 fëmijëve dhe pjesmarrëse aktive në fushtën sensibilizuese të fëmijevë me Sindromën Down.

Kjo përfshirje e modeles në këtë fushatë erdhi kur ajo mësoji se djali i saj Harry ishte me këtë sindrom.

Lajmi për vdekjen e saj tronditi mbarë fansat, të cilët nëpër rrjetet sociale ndanë dhimbjen për humbjen e Alli.

Ajo ndërroi jetë në moshën 37 vjeçarë dhe shkaqet e vdekjes akoma nuk janë mësuar.