Ndahet çifti i njohur

0
197

Nastia Liukin dhe i fejuari i saj Matt Lombardi janë ndarë, pothuajse tri vjet e gjysmë pasi kanë shpallur fejesën e tyre.

Një përfaqësues i ish-gjimnastes olimpike konfirmoi ndarjen përmes një deklarate.

‘Nastia dhe Matt janë ndarë miqësisht’, tha ajo për Us Weekly.

‘Ata u ndanë gjatë verës’.