Mozzik në duet me një reper gjerman (FOTO)

0
407

Reperi Mozzik shquhet për hitet e shumta që ka sjellë sidomos kohëve të fundit.

Por një bashkëpunim shumë interesant vjen tani.

Këtë herë Mozzik vjen në bashkëpunim me reperin gjerman Veysel.
Kënga mbanë titullin ‹Te amo› dhe do të publikohet së shpejti.

Lajmin e ka bërë të njohur vet Mozzik në murin e tij në Instagram./10minuta/

Ti amo 💰💔 C SOON ! @veysel_offiziell @zzapnchriss

A post shared by MAIRIUNVEN (@mozzik) on