Mozzik i bleu të dashurës çizme dhuratë… Por, çmimi i tyrë është marramendës

0
1138

Çifti i njohur i estradës Mozzik dhe Loredana Zefi janë duke qëndruar në Turqi. Bashkë më ta është edhe vëllai i Mozzikut, reperi Getinjo.

Që të tre momente nga ky udhëtim po ndajnë edhe me ndjekësit e tyre përmes rrjetit social Instagram, ndërsa Mozzik ka treguar që i ka bërë një dhuratë të dashurës së tij, shkruan Indeksonline.

Mozzik ia ka blerë një palë çizme Loredanës të firmës së njohur “Louis Vuitton”. Ndërsa ne hymë në faqen zyrtare të firmës në fjalë dhe pamë se të njëjtat çizme mbajnë vlerën e 880 dollarëve amerikan