Motra e Mihrije Brahës i rikthehet muzikës!

0
348

Jemi mësuar që këngëtaren Mihrije Braha ta shohim që përveç me Naimin të këndojë edhe me motrën e saj.

Lora ka kohë që është shkëputur nga muzika duke u marrë kështu me angazhim të tjera, shkruan lajmi.net
Por kjo nuk do të thotë se ajo e ka harruar krejtësisht këtë passion pasi është rikthyer në xhirimet festive ku shihet duke kënduar bashkë me motrën e saj.Mihrije Braha e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet me Lorën dhe duken sikur në kohërat e vjetra duke na e dhënë pështypjet që vitet kanë ndaluar dhe nuk po ecin.