Morena Taraku probleme me shëndetin

0
488

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku, është shtrirë në spital, këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Morena në këtë fotografi shihet e shtirë duke marrë terapi, mirëpo nuk ka dhënë detaje të tjera se çfarë e ka sjellur në këtë gjendje.

Kujtojmë se Morena aktualisht jeton në Stamboll, kënga e saj i fundit ‘Femnat’ u publikua gjatë muajve të verës, ndërsa ajo po punon për projekte të reja.