Moderatorja e njohur largohet nga Shqipëria dhe nis punën në televizionin italian

0
163

Moderatorja e njohur Arjola Shehu e cila sezonin e kaluar drejtoi emisionin ‘Kush vjen për drekë’ i ka mungua këtë sezon ekranit.

Por moderatoren shumë të dashur për publikun tashmë do ta shohim në kanalin italian të ‘Rai’.

Këtë e ka bërë të ditur vetë modratorja në Instastoryn e saj duke treguar se do të drejtojë programin ‘Tipicita 2019’.

’Debutimi im 100 % italian’ shkruan Arjola duke bërë të ditur se pjesë e këtij projekti do të jetë Marco Ardemagni.