Moderatori i KTV-së fejohet me vajzën e ish-ministrit (Foto)

0
255

Prezantuesi i njohur kosovar, Drin Ejupi është fejuar me vajzën e ish ministrit Ahmet Shala, transmeton Zeri.info.

Drini dhe Arbenita ka një kohë që janë së bashku, ndërsa dje e kanë kurorëzuar dashurin e tyre me fejesë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Drini përmes Instagramit.

 

Çifti ka marr shumë komente të mira dhe duken mjaft të lumtur njëri me tjetrin.