Modelja vdes në rrethana misterioze

0
196

Një modele holandeze ka vdekur në rrethana misterioze në Malajzi, pasi kishte qene ne nje party.

Ivana Smit, 18 vjeç, u gjet e vdekur në ballkon e katit të gjashtë të nje blloku te njohur në lagjen Jalan Dang Wangi të Kuala Lumpur dhe nuk ishte veshur me rroba.

Policia këmbëngul se nuk ka pasur elemente kriminale për vdekjen e modeles se re por familja e saj e shkatërruar ka kërkuar një hetim.