Modelja që shkrin edhe akullin me trupin e saj të zjarrtë

0
408

Adeliina Kaasalainen është një modele nga kryeqyteti finlandez Helsinki, ajo ka lindur më 13 shtator 1993 dhe tani jeton në Dubain e nxehtë.Modelja me këto poza i çmend te gjithë pasi qe trupi i saj është tejet bombastik, shkruan Gazeta Blic.

Bukuroshja 23-vjeçare, në vitin 2013 konkurroi në Miss Helsinki, ku u zgjodh një prej finalisteve.Pas kësaj, ajo nisi foto-modelingun.Biondja e nxehtë dashuron fotografinë dhe numëron rreth dy mijë ndjekës në Instagram.
Përveçse fizikut mbresëlënës, Adeliina magjeps akoma më shumë me sytë blu.Ne rrejtin social publikon fotografi shume provokuese ku shpesh here ajo duket vetem me bikine