Modelja e njohur tymos në krahët e reperit shqiptar: Me jetën…

0
242

Pak kohë më parë modelja e njohur Oriola Mashari u bë pjesë e grupit OTR, me në kryer reperin Noizyn.

Ende nuk ka ndonjë produkt muzikor prej bukuroshes, ndërsa shpesh ajo publikon foto me pjesëtarët e “familjes” së saj të re. [oriola marashi]

Së fundmi Oriola është shfaqur në shoqërinë e Varrosit, teksa tymos një puro dhe e quan reperin “jetë”.